A2797 NERO ABSOLUTE BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2797 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |